List do słuchaczy

Szanowni Państwo,

wiem, że człowiek ma naturalne zdolności do regulacji i regeneracji a w efekcie do samo-uzdrawiania. Wierzę naturze i jej prawom. Sprawdziłam, że dotyk wyzwala procesy uzdrawiania i przynosi wsparcie.

Jeśli chcesz pomagać ludziom żyć piękniej i lepiej to zapraszam Cię do mojej szkoły. Jako jedyna w Polsce specjalizuję się w twarzowych terapiach ciała czyli wszystkich technikach stymulacji warstw twarzy, które wywierają ogólno-stymulujący wpływ na ciało a także lokalny na twarz, szyję i dekolt. Poza tym zajmuję się multimetodologią w refleksologii oraz pracą refleksoryczną na twarzy, rękach, stopach i jelicie grubym.

Propaguję te terapie jako działania antystresowe, holistyczne, bezpieczne, naturalne, funkcjonalne i przyjazne człowiekowi i przede wszystkim skuteczne!

Wasza wiedza i umiejętności, Wasze ręce i przywiązanie do zasad terapii są najważniejsze dla mnie i dla drugiego człowieka. To Wy jesteście autorami Waszego sukcesu, a nie metoda którą pracujecie. Uczę Was zatem terapii sygnowanej …Waszymi rękami! Terapia to Wasz indywidualny podpis! Chcę, żebyście byli niezależnymi i samodzielnymi terapeutami.

Zależy mi na tym, aby tworzyć najlepsze warunki nauki dla moich Słuchaczy, stąd kameralne grupy, w których nauka przebiega indywidualnie a ja mam czas dla każdego z Was.

Od 2005 roku prowadzę Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy MIRT. Wykształciłam ponad 800 terapeutów. Teraz wspólnie z Europejską Fundacją SPA tworzę program szkoleniowy w zakresie terapii i pielęgnacji twarzy na potrzeby wellness i SPA. Współpracuję z Uzdrowiskiem Miejskim Studio Sante w Warszawie w zakresie terapii czaszkowo-krzyżowej i refleksologii twarzy.

Stworzyłam koncept naturalnej odnowy biologicznej twarzy i poprzez twarz … ciała czyli drepoterapię, która stanowi oryginalną niszę na rynku.

Zachęcam Was do przyłączenia się do mojej grupy refleksologów i drepoterapeutów świadomych swojej pracy i jej wartości na rynku obecnych usług terapeutycznych, kosmetycznych, estetycznych, fizjoterapeutycznych czy wellnessowych.

Cyklicznie organizuję Ogólnopolskie Spotkania Refleksologiczne, które dokształcają terapeutów, pozwalają na wymianę doświadczeń i wspólne ćwiczenia.

Zapraszam przyszłych Terapeutów i Klientów do wypróbowania terapii, które uwolnią Was od stresu, nawarstwiającego się pancerza emocjonalnego, reaktywności, strachu i paniki, poczucia zagubienia i nieadekwatności w życiu….a obudzą ciekawość życia, pęd do wiedzy i nowego ducha.

Beata Sekuła