refleksologia jelita grubego

Ten fantastyczny kurs możesz kupić na mojej platformie edukacyjnej na stronie www.szkola-multiterapii.pl

Kurs hybrydowy na platformie składa się z dwóch kilkugodzinnych  webinarów tematycznych – wstępnego oraz końcowego, doskonale przygotowanych filmów instruktażowych oraz materiałów do wydruku.

Refleksologia jelita grubego jest metodą naturalną, bezpieczną i ekologiczną, a także intuicyjną.

Treści kursu są czytelne i uporządkowane, a jako pedagog i metodolog zapewniam, że jeśli słuchasz i słyszysz, patrzysz i widzisz i jesteś gotowa/gotowy do pomocy innym – to ten kurs jest dla Ciebie!

W zakładce Kursy znajdziesz opis Kursu refleksologii zintegrowanej, jeśli oprócz platformy edukacyjnej, jest potrzebna Ci praktyka pod moim okiem.

http://www.colonicsbykathy.com

         

                                                            www.ab-spa.com

Sprawne jelito grube zapewnia m.in.: właściwą detoksykację i oczyszczanie organizmu, jasność umysłu oraz kreatywność. Bóle pleców, sztywność karku, uczucie ciężkości w głowie lub bóle potylicy to tzw. nieswoiste objawy zagazowania i zatrucia organizmu oraz niewydolnej pracy jelita grubego. Jelito to nasz drugi mózg. “Dopieszczanie” go bezpośrednio przekłada się nie tylko na stan fizyczny naszego ciała, ale też myśli i emocje.

Specyficzna stymulacja map jelita grubego zlokalizowanych m.in. na podudziach i karku, w okolicach żył podobojczykowych czy samych pętli jelitowych usprawnia ich pracę, pobudza ruch perystaltyczny, odgazowuje i uwalnia od uczucia ciężkości.

Warsztat prezentuje naturalną, szybką i skuteczną formę bipolarnej pracy w refleksologii, gdzie konkretny narząd łączy się z odpowiadającą mu mapą somatotopową i w ten sposób reguluje funkcje życiowe całego ustroju.

Jest to natychmiastowa w rezultatach metoda doraźnej pomocy, która stanowi doskonałe uzupełnienie warsztatu pracy refleksologa.

………………………………………………………………………………………………………………………….

Czego nauczysz się podczas kursu?

– wybranych faktów z anatomii i fizjologii jelita grubego
– nieswoistych objawów dysfunkcji jelita grubego i odruchowych możliwości ich zmniejszania lub likwidacji
– roli układu nerwowego, powięzi i kanałów energetycznych (meridianów) w refleksologii jelita grubego
– teorii refleksologii jelita grubego oraz jej wpływu na organizm a także fizjologię samego narządu
– zasad pracy refleksorycznej na mapach jelita grubego zlokalizowanych m.in. na szyi i podudziach
– wskazań i przeciwwskazań do refleksologii jelita grubego
– technik stymulacji refleksorycznej map jelita grubego oraz jego funkcji 
– prowadzenia wywiadu refleksologicznego
– dokumentowania i oceny postępu terapii
– zapoznasz się z propozycjami  technik samodoskonalenia zawodowego i rozwoju świadomości i wartości terapeutycznej na rynku usług refleksologicznych
–  zapoznasz się z możliwościami integracji  refleksologii jelita grubego z innymi terapiami/masażami/technikami/diagnostyką, które już stosujesz
Inwestycja:
Sprawdź aktualną cenę kursu na www.szkoła-multiterapii.pl
Dokument:
certyfikat ukończenia warsztatów refleksologii jelita grubego wystawiam po upływie 2 miesięcy od daty zakupu kursu, po przysłaniu prośby o certyfikat i następującego oświadczenia:
Oświadczam, iż rzetelnie przyswoiłam teorię i praktykę z zakresu refleksologii jelita grubego. Potrafię samodzielnie wykonać zabieg oraz udzielać rzetelnej informacji na temat tej metody. 
Imię i nazwisko:
Zapisz się na kurs lub wyraź wolę uczestnictwa w  najbliższej przyszłości dzwoniąc lub wysyłając SMS pod numer 502 590 578.
Program kursu i treści kursu są autoryzowane przez właściciela Szkoły Multiterapii/MIRT Beatę Sekułę i stanowią jej indywidualną własność intelektualną. Prawa do kopiowania i dystrybuowania zastrzeżone.
#refleksologia #refleksoterapia #masaż #jelitogrube #uroda #zdrowie #antiaging #healthybeauty #healthyaging #refleksologiazintegrowana #multirefleksologia