miofascioplastyka

Daty najbliższych warsztatów zawsze na FB: Z miłości do refleksologii

6-8  grudnia 2019 – rekrutacja w toku

wielowarstwowa budowa twarzy

To specyficzna terapia struktur powięziowo-mięśniowych okolic twarzo- i mózgoczaszki oraz szyi, ramion, dekoltu i pleców, która wywiera zarówno wpływ ogólnoustrojowy jak i miejscowy na tkanki, ich wygląd i kondycję.

Prosimy nie mylić z refleksologią twarzy, która jest stymulacją struktur nerwowych!

Tonizuje mięśnie twarzy i całego ciała, szybko usuwa napięcia fizyczne i psychiczne, przynosi ukojenie emocjonalne  i spokój wewnętrzny a przez to doskonale nadaje się do tzw. postępowania antystresowego oraz anti-aging.

Nieodzownym elementem miofascioplastyki są subtelne uwolnienia emocjonalne występujące w trakcie lub po terapii. Jest to związane z fizjologią powięzi, która posiada tzw. pamięć emocjonalną. Uwolnienia emocjonalne dobroczynnie wpływają na cały organizm i są niedoceniane przy pracy estetycznej z twarzą. Przywracają jej łagodne rysy, rozjaśniają cerę, wygładzają zmarszczki i bruzdy i niejako “zdejmują” z niej trudne emocje. Wszystko to znacząco poprawia jej wygląd.

Technika świetnie sprawdza się w funkcjonalnej naturalnej odnowie biologicznej twarzy i ciała.

Jest elementem kuracji odmładzających twarz oraz okoliczne tkanki oraz sprawdza się w postępowaniu este-terapeutycznym w takich przypadkach jak.: schorzenia i urazy nerwów twarzy i ich konsekwencje, bóle głowy i migreny, napięcie stawów skroniowo-żuchwowych, napięcie i ból karku, ramion, pleców, bóle kręgosłupa czy bioder.

Jest elementem kompleksowej i wielowarstwowej terapii twarzy czyli drepoterapii ale może być studiowana i wykonywana jako odrębna metoda i innowacyjna pozycja w Twoim menu terapeutycznym/kosmetycznym/ wellness/SPA.

Można ją stosować przed i w trakcie każdej innej terapii czy masażu z uwzględnieniem jej specyficznej roli w uwalnianiu emocjonalnym.

………………………………………………………………………………………………………………….

Czego nauczysz się podczas warsztatu?

– teorii uwalniania powięziowo-mięśniowego i jego wpływu lokalnego i ogólnego na ustrój

teorii i praktyki subtelnego uwalniania somato-emocjonalnego 

– technik tonizujących tkankę mięśniową i powięziową twarz, głowę, szyję, dekolt, ramiona i plecy

– technik drenujących powyższe obszary

– technik odmładzających, upiększających, zmniejszających widoczność zmarszczek, rozjaśniających twarz … jako efektu pracy manualnej oraz uwolnienia somato-emocjonalnego

– technik terapeutycznych w schorzeniach i dysfunkcjach głowy, szyi i obręczy barkowej

– technik głęboko relaksujących i odstresowujących

– łączenia swej dotychczasowej pracy z miofascioplastyką/terapią twarzy

Najbliższy termin:

6-8  grudnia 2019 r. – rekrutacja w toku

Aktualne daty wydarzeń zawsze na FB: Z miłości do refleksologii

3 dni, 24 godziny, godz.10.00 – 18.00, planowana przerwa obiadowa i przerwy kawowe, start w pierwszy dzień warsztatu o godz. 11.oo

Inwestycja: 1650 zł + 23 % VAT

Dokument: certyfikat ukończenia ( tylko po zakończeniu pełnego cyklu szkoleniowego  – 3 dni; osoby, które z różnych przyczyn nie zrealizują programu godzinowego warsztatu muszą dokończyć go w innym terminie)

Miejsce: Józefów k. Otwocka

Zapisz się na warsztat lub wyraź wolę uczestnictwa w przyszłości dzwoniąc lub wysyłając SMS pod numer 502 590 578. Program kursu i treści kursu są autoryzowane przez właściciela MIRT Beatę Sekułę i stanowią jej indywidualną własność intelektualną. Prawa do kopiowania i dystrybuowania zastrzeżone.

#refleksologia#miofascioplastyka#refleksoterapia#masaż#uroda#zdrowie#myofascioplastyka#twarz#