YIN miofascioplastyka twarzy, szyi i dekoltu

Tutaj kupisz pierwszą polską książkę o manualnej refleksologii twarzy, a nawet pierwszą taką książkę na świecie!

http://www.multiterapie-twarzy.pl/

Daty najbliższych warsztatów tylko  na FB: Z miłości do refleksologii lub zadzwoń! Lubimy osoby aktywnie zaangażowane w bezpośredni kontakt z innymi. To podstawowa kompetencja terapeutyczna!

wielowarstwowa budowa twarzy

YIN Miofascioplastyka to terapia twarzy a poprzez twarz – całego ciała.  Wywołuje długoterminowe zmiany w funkcjonowaniu organizm, zwłaszcza w sferze emocjonalnej. Nie jest masażem ani żadną procedurą anti-aging, choć rezultaty estetyczne w postaci poprawy wyglądu twarzy i kondycji jej tkanek są natychmiast zauważalne. Osoba pracująca miofascioplastycznie musi mieć przygotowanie do towarzyszenia osobom poddającym się tej terapii. Wymagane głębokie poczucie empatii i zrozumienia dla procesu, w który wprowadza się klientów. Stąd odradzamy stosowane tej metody w gabinetach kosmetycznych i przez osoby nieprzygotowane do pracy terapeutycznej.

Nieodzownym elementem YIN miofascioplastyki są subtelne uwolnienia emocjonalne występujące w trakcie lub po terapii. Jest to związane z fizjologią powięzi, która posiada tzw. pamięć emocjonalną. Uwolnienia emocjonalne dobroczynnie wpływają na cały organizm i są niedoceniane przy pracy estetycznej z twarzą. Przywracają jej łagodne rysy, rozjaśniają cerę, wygładzają zmarszczki i bruzdy i niejako “zdejmują” z niej trudne emocje. Wszystko to znacząco poprawia jej wygląd.

Technika świetnie sprawdza się w funkcjonalnej naturalnej odnowie biologicznej twarzy i ciała.

Jest elementem kuracji odmładzających twarz oraz okoliczne tkanki oraz sprawdza się w postępowaniu este-terapeutycznym w takich przypadkach jak.: schorzenia i urazy nerwów twarzy i ich konsekwencje, bóle głowy i migreny, napięcie stawów skroniowo-żuchwowych, napięcie i ból karku, ramion, pleców, bóle kręgosłupa czy bioder.

Jest elementem kompleksowej i wielowarstwowej terapii twarzy czyli drepoterapii ale może być studiowana i wykonywana jako odrębna metoda i innowacyjna pozycja w Twoim menu terapeutycznym/kosmetycznym/ wellness/SPA.

Można ją stosować przed i w trakcie każdej innej terapii czy masażu z uwzględnieniem jej specyficznej roli w uwalnianiu emocjonalnym.

Praca miofascioplastyczna YIN jest niezwykła dla samego terapeuty. To doświadczenie obecności wewnętrznej, swoista medytacja w ciele wprowadzająca wewnętrzny spokój i błogość.

Miofascioplastyka YIN jest naturalna, bezpieczna, ekologiczna i ma niewiele przeciwwskazań.

Jeśli chcesz być terapeutą, ” czujesz” złożoność i fenomen budowy ciała ludzkiego, masz otwarty umysł, gotowość do pomocy innym i towarzyszenia im w lawinie uzdrawiających zmian wywoływanych przez pracę na tkance łącznej – to czekamy na Ciebie! Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Miofascioplastyka YIN opiera się na anatomii i fizjologii tkanki łącznej oraz tzw. anatomii energetycznej.

………………………………………………………………………………………………………………….

Czego nauczysz się podczas warsztatu?

– teorii uwalniania powięziowo-mięśniowego i jego wpływu lokalnego i ogólnego na ustrój

teorii i praktyki subtelnego uwalniania somato-emocjonalnego 

– technik tonizujących tkankę mięśniową i powięziową twarz, głowę, szyję, dekolt, ramiona i plecy

– technik drenujących powyższe obszary

– technik odmładzających, upiększających, zmniejszających widoczność zmarszczek, rozjaśniających twarz … jako efektu pracy manualnej oraz uwolnienia somato-emocjonalnego

– technik terapeutycznych w schorzeniach i dysfunkcjach głowy, szyi i obręczy barkowej

– technik głęboko relaksujących i odstresowujących

– łączenia swej dotychczasowej pracy z miofascioplastyką/terapią twarzy

Najbliższy termin:

Zawsze w zakładce Wydarzenia na FB: Z miłości do refleksologii. To portal edukacyjno-dokształcający dla terapeutów i wszystkich miłośników refleksologii i terapii naturalnych. Jednocześnie to nowoczesny komunikator i narzędzie promocji terapeutycznej, z którym trzeba się zaprzyjaźnić, jeśli  chcesz być terapeutą dobrze przygotowanym do pracy z drugim człowiekiem.

Czas trwania:

4 dni – 32  godziny, godz.10.00 – 18.00, planowana przerwa obiadowa i przerwy kawowe, start w pierwszy dzień warsztatu o godz. 11.oo

Inwestycja: 2000 zł + 23 % VAT

Dokument: certyfikat ukończenia – tylko po zakończeniu pełnego cyklu szkoleniowego  – 4 dni; osoby, które z różnych przyczyn nie zrealizują programu godzinowego warsztatu muszą dokończyć go w innym terminie)

Miejsce: Józefów k. Otwocka

Zapisz się na warsztat lub wyraź wolę uczestnictwa w przyszłości dzwoniąc lub wysyłając SMS pod numer 502 590 578. Program kursu i treści kursu są autoryzowane przez właściciela MIRT Beatę Sekułę i stanowią jej indywidualną własność intelektualną. Prawa do kopiowania i dystrybuowania zastrzeżone.

#refleksologia#miofascioplastyka#refleksoterapia#masaż#uroda#zdrowie#myofascioplastyka#twarz#