refleksologia rąk

Ten fantastyczny kurs możesz kupić na mojej platformie edukacyjnej na stronie www.szkola-multiterapii.pl

Kurs hybrydowy na platformie składa się z dwóch kilkugodzinnych  webinarów tematycznych – wstępnego oraz końcowego, doskonale przygotowanych filmów instruktażowych oraz materiałów do wydruku.

Refleksologia rąk jest metodą naturalną, bezpieczną i ekologiczną, a także dość intuicyjną. Przy tam łatwo się jej nauczyć :-).

Treści kursu są czytelne i uporządkowane, a jako pedagog i metodolog zapewniam, że jeśli słuchasz i słyszysz, patrzysz i widzisz i jesteś gotowa/gotowy do pomocy innym – to ten kurs jest dla Ciebie!

W zakładce Kursy znajdziesz opis Kursu refleksologii zintegrowanej, jeśli oprócz platformy edukacyjnej, jest potrzebna Ci praktyka pod moim okiem.

Refleksologia rąk jest najlepszą formą rehabilitacji własnych…rąk. Stąd jest nie tylko polecana Klientom ale też samym terapeutom, którzy są zawodowo obciążeni. Warsztat szybkiej nauki manualnych technik refleksologii rąk do zastosowania z każdą mapą receptorów rąk (w necie jest ich kilka tysięcy!).

Słuchacze zapoznają się z teorią refleksologii rąk i lekturami terapeutycznymi, ale główną część zajęć stanowią ćwiczenia masażu w parach. Prezentujemy tradycyjne i współczesne metody stymulacji rąk, tłumaczymy różnice pomiędzy podejściami i uczymy jak konstruktywnie podejść do indywidualnych problemów naszych Klientów oraz jak łączyć różne formy refleksologii i inne terapie naturalne tak, by nie doszło do przestymulowania układu nerwowego.

Uczymy terapeutów jak mają edukować swoich Klientów tak, by wykonywali refleksologię rąk w domu i pomagali swoim Rodzinom i bliskim. Warsztat uczy pracy rzetelnej i zgodnej z zasadami sztuki refleksologicznej (precyzja, tempo, głębokość, czas, intencja). Refleksologia rąk działa miejscowo i ogólno-ustrojowo. Wskazania to m.in.: zmęczone, obciążone, sztywne, bolące ręce, zespół tunelu nadgarstka, tężyczka, rehabilitacja rąk po urazach. Refleksologia rąk to także metoda ich pielęgnacji i utrzymania w dobrej kondycji.

www.thebestremedies.com

www.solepointhealthandwellness.com

Czego nauczysz się podczas kursu?
– wybranych faktów z anatomii i fizjologii ręki
– teorii refleksologii rąk oraz jej wpływu na organizm a także fizjologię samej ręki i stawu nadgarstka
– zasad pracy refleksorycznej na rękach  (precyzja, głębokość stymulacji, technika i chwyty, tempo stymulacji i jego zmiany, ekspozycja czasowa i czytanie sygnałów przestymulowania rąk, intencja, wybieranie map do pracy higiena i ergonomia w pracy refleksologa rąk, pielęgnacja rąk terapeuty)
– wskazań i przeciwwskazań do refleksologii rąk
– wstępnych głębokich technik relaksacji ciała przed właściwą refleksologią rąk
– wstępnych technik relaksacji rąk i stawu nadgarstka oraz ramin a także technik stymulacji refleksorycznej rąk ( multimetodologia – mapy, techniki, podejście ogólne i objawowe)
– postępowania ogólnostymulującego i objawowego w szeregu dysfunkcji schorzeń lokalnych i ogólnoustrojowych czyli nauczysz się funkcjonalnego wykorzystania refleksologii rąk w każdych warunkach pracy 
– prowadzenia wywiadu refleksologicznego
– dokumentowania i oceny postępu terapii
– poznasz ogólne zasady prowadzenia marketingu i PR terapeutycznego
(czyli budowania własnej marki i promowania własnych rąk!)
– zapoznasz się z propozycjami  technik samodoskonalenia zawodowego i rozwoju świadomości i wartości terapeutycznej na rynku usług refleksologicznych
–  zapoznasz się z możliwościami integracji  refleksologii rąk z innymi terapiami/masażami/technikami/diagnostyką, które już stosujesz
– zapoznasz się z głównymi zasadami prowadzenia indywidualnej praktyki refleksologicznej oraz poznasz uczciwe zasady współpracy z innymi podmiotami świadczącymi podobne usługi
Inwestycja:
Sprawdź aktualną cenę kursu na www.szkoła-multiterapii.pl
Dokument:
certyfikat ukończenia warsztatów refleksologii rąk wystawiam po upływie 2 miesięcy od daty zakupu kursu, po przysłaniu prośby o certyfikat i następującego oświadczenia:
Oświadczam, iż rzetelnie przyswoiłam teorię i praktykę z zakresu refleksologii rąk. Potrafię samodzielnie wykonać zabieg oraz udzielać rzetelnej informacji na temat tej metody. 
Imię i nazwisko:
Zapisz się na kurs lub wyraź wolę uczestnictwa w  najbliższej przyszłości dzwoniąc lub wysyłając SMS pod numer 502 590 578.
Program kursu i treści kursu są autoryzowane przez właściciela Szkoły Multiterapii/MIRT Beatę Sekułę i stanowią jej indywidualną własność intelektualną. Prawa do kopiowania i dystrybuowania zastrzeżone.
#refleksologia #refleksoterapia #masaż #uroda #zdrowie #antiaging #healthybeauty #healthyaging #refleksologiazintegrowana #multirefleksologia #ręce #terapiaręki #pielęgnacja #tunelnadgarstka