świadomy terapeuta

Tutaj znajdziesz pierwszą polską książkę o manualnej refleksologii twarzy, a nawet pierwszą taką na świecie!

http://www.multiterapie-twarzy.pl/

Najbliższe daty: warsztat wewnętrzny dostępny dla uczniów MIRT

Warsztat budujący świadomość terapeutyczną i „osadzający” w zawodzie paramedycznym.

Wiele osób po ukończeniu kursów nie znajduje zatrudnienia w branży, nie odnosi oczekiwanych sukcesów terapeutycznych i odchodzi od swojej pasji, co nie jest związane z brakiem wiedzy czy umiejętności zawodowych ale m.in.: z brakiem poczucia własnej wartości, posiadaniem ograniczających przekonań i brakiem tzw. wewnętrznego kompasu , który prowadzi nas do podejmowania konstruktywnych decyzji, wykraczających poza stereotypowe zachowania i reakcje. Warsztat służy „przebudzeniu do siebie”, do swojej intuicji, kreatywności, mocy wewnętrznej. Służy odnalezieniu swojej drogi.

Czy wiesz co sprawia, że dobrze czujesz się  w “terapeutycznej” skórze? Czy umiesz pracować z intencją? Czy umiesz mówić o swojej pracy tak, by inni Cię słuchali i korzystali z Twojej pomocy? Co przeszkadza Ci w pełnym zaistnieniu na rynku Twoich usług?

 Jeśli nękają Cię te pytania i masz jeszcze wiele innych…to warsztat pt. Świadomy Terapeuta pomoże Ci znaleźć odpowiedzi i wybudować Twoją pewność terapeutyczną. Poza tym odkryjesz te rejony Twego jestestwa, które wymagają  szczególnej uwagi na drodze rozwoju wewnętrznego. Poznasz zasady integracji oddechem i 5 kroków radzenia sobie ze stresem/kryzysem, które posłużą Tobie i Twoim Klientom do najdłuższej podróży, jaka istnieje na świecie …podróży od Głowy do Serca. Jakości z warsztatu ” przeniosą się” także na Twoje życie osobiste i Twoje relacje. Bądź pewnym i świadomym terapeutą.
W czasie warsztatów skorzystasz z grupowej sesji integracji oddechem.
Czas trwania warsztatu: 2 dni, 16 godzin, godz.10.00 – 18.00, planowana przerwa obiadowa i trzy przerwy kawowe podczas każdego dnia zajęć.
Inwestycja:  800 zł +23% VAT
Dokument: certyfikat ukończenia warsztatów świadomego terapeuty
Miejsce: do uzgodnienia
Terminy: tylko dla zorganizowanych grup
Zapisz się na warsztat lub wyraź wolę uczestnictwa w  najbliższej przyszłości dzwoniąc lub wysyłając sms pod numer 502 590 578.