narzędziowa refleksologia twarzy

Tutaj kupisz pierwszą polską książkę o manualnej refleksologii twarzy, a nawet pierwszą taką książkę na świecie!
http://www.szkola-multiterapii.pl/

Obecnie kurs refleksologii narzędziowej twarzy jest elementem kursu multimetodologicznej refleksologii twarzy. Podczas tej części kursu omawiamy jak za pomocą narzędzi (ze stali szlachetnej, kompozytów, drewna) pracować na mapach odruchowych twarzy oraz punktach neurologicznych z metody Bui Quoc Chau. Jest to kurs szybkiej i doraźnej pomocy w różnych dolegliwościach nagłych i przebiegających z bólem czy niepokojem a także schorzeniach  przewlekłych. Terapia narzędziowa trwa zwykle 2-3 minuty i nie wymaga specjalnych warunków, tymczasem zabieg refleksologii manualnej trwa ok. 40 minut.

Program szkolenia: patrz zakładka Kursy

UWAGA! Na specjalne zamówienie realizujemy niezależne od kursu refleksologii manualnej – warsztaty narzędziowej refleksologii twarzy w trybie indywidualnym i grupowym. Inwestycja do uzgodnienia. 

#refleksologia #masaż #refleksoterapia #refleksologianarzędziowa #zyciebezbotoxu #nobotox #drepoterapia #refleksologiatwarzt #refleksologiarak #refleksologiastóp #facetherapy #facetherapies #lifting #antiaging #healthybeauty #healthyaging